Protez saçlar 10 farklı altyapı çeşidi üzerine dünya genelinde toplanan gerçek saçlarla belli başlı ölçüler ve kullanıcı olan coğrafyanın renk karakterine uygun olarak işlenerek hazır kalıp halinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu size kısmen doğal görünüm ve yeniden saçlanma olanağı sunar.

Ancak; Daha doğal görünümün ve saç uyumunun başlıca nedeni, kişiye özel uygulanan protez saç olması ve uzmanın gerekli yeterliliğe sahip olmasıdır. Bu noktada uzmanımız,

  1. Birebir kalıp ölçünüzü çıkarır,
  2. Yaş ve sosyal statünüze göre uygun olan altyapı tasarımını belirler,
  3. Saç analiziniz yapılarak saç renginiz ve saç karakterini belirler,
  4. Kişiye özel olan protez saçın siparişini verir,
  5. Teslimat aşamasında uzmanımız sizin için en uygun kesimi yaparak yüz hatlarınıza uygun modeli çıkartır.

Dünya genelinde en yaygın olan kullanım şekli yapıştırma tekniğidir. Ancak protez saçı yapıştırmak istemeyen ve alttaki saçı kazıtmak istemeyen kişilere "fishnet" dikim tekniği ayrıcalığını sunmaktayız. Bu size 1,5 ay gibi sağlam ve komforlu kullanabilme olanağı sunar.

Fishnet dikim tekniği daha çok Avrupa’da yaygın olan bant, likit sıvı yapıştırıcı kullanmadan ve alttaki varolan saçları kazıtmak istemeyen genellikle kadın kullanıcıların tercih ettiği özel bir tekniktir.

Protez saç gündelik hayatta size herhangi bir sorun teşkil etmez. Gündelik faaliyetlerinizi kendi doğal saçlarınız varmışçasına sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Protez saç yapıştırmada kullandığımız ürünler orijinal USA menşeili olup, sağlık sertifikalarına sahip medikal ürünlerdir

Saç dökülmesi ve saçsızlık sorunu çözüm yollarından birisi saç ekimi olsa da, donör alanının yeterli olmaması, veya cerrahi müdehaleden kaçınan kişilerin tercih sebebi protez saç olmaktadır. Ayrıca Alopesi teşhisi konmuş ve kemoterapi tedavisi gören hastalar da kullanabilmektedir. Ağrısız, acısız, istenilen şekli verebilme yoğunluğuna sahip olması en önemlisi özgüveninizin geri kazanılması açısından tercih sebebidir.

Protez saç kullanımı günlük aktivitelerinizin tamamını yapmanıza engel teşkil etmez.

Promachair saçlandırma merkezi olarak uzmanlarımız gerçek doğallık ve %100 euro saç teli ve kalitesi garantisi ile siz protez saç kullanıcılarına bu alanda öncülük etmek için çalışmaktadır. Güleryüzlü ekibimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Protez saçlarımız, yeni nesil hava ve su geçirgenliği özelliğine sahip olduğundan, dini açıdan sorun teşkil etmez.


Yardıma ihtiyacınız var mı? Canlı destek uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Canlı Destek
whatsapp